Obchody

Hotely

Lode a Jachty

Expo & Eventy

Športové kluby

logo rohože pre každodenné použitie

Prečo používať logo rohože?


Logo rohože sú skvelým nástrojom na zviditeľnenie Vašej obchodnej alebo športovej značky, pomáhajú zviditeľniť Vašu spoločnosť na veľtrhoch, efektívne poukazujú na Vaše produkty alebo aktuálne predajné akcie prostredníctvom Vašich obchodných partnerov a oveľa viac.


Pridajte niečo špeciálne k imidžu Vašej spoločnosti praktickým spôsobom a zároveň ušetrite podlahu od neprimeraného znečistenia a vlhkosti. Vďaka svojim vysokým absorbčným a čistiacim vlastnostiam sú ideálne na použitie ako druhá alebo tretia čistiaca zóna vo Vašich firemných priestoroch, v hotelových halách alebo recepciách, v predajniach, reštauráciách, fitness centrách, na jachtách a lodiach, v športových kluboch alebo v  domácnostiach.

Otvárate novú predajňu a chcete umocniť dojem z Vašej značky či zanechať odkaz z Vášho sloganu v každom, kto vstúpi do Vašich obchodných priestorov? Pestrá reklama na rohožiach a kobercoch je tým najlepším prostriedkom.


Personalizované logo rohože môžu obsahovať Vaše logo, reklamný dizajn alebo odkaz na Vaše produkty a služby. S farebným logom alebo atraktívnym imidžom môžu byť vhodným marketingovým predmetom alebo darom pre vašich zákazníkov.


Podkladová protišmýková guma na rubovej strane

rohože zabraňuje šmýkaniu sa rohože na drevenných,

plávajúcich alebo dláždených podlahách.Technické informácie:

• Materiál - 100% Polyamide , rezaný vlas

  1. Podkladová protišmyková guma

  2. Veľkosti:  40x60, 50x70, 60x85, 70x100, 85x115, 85x150,

   115x180 , 150x180 , 150x200 , 150x240 cm

  1. Špeciálny rozmer na želanie

  2. Absorbcia vody: 3 litre / m2

  3. Rohože sú prateľné na 30 °C

  4. Chromo Jet potlač

Business

Domácnosť

Armáda

Reštaurácie

Školy

Ako si objednať rohože a koberce s vlastným dizajnom?


Dodávame rohože a koberce podľa Vašich požiadaviek. Pomôžeme Vám s výberom vhodného produktu pre finálne umiestnenie a použitie, skonzultujeme s Vami všetky potrebné detaily aby bol finálny produkt čo najbližšie k Vašim predstavám, pripravíme Vami zadaný dizajn do finálnej tlačovej podoby a pošleme na schválenie. Pre urýchlenie tvorby dizajnu na tlač nám emailom pošlite Vašu požiadavku s  logom alebo dizajnom v niektorom z nasledovných formátov: ai, psd, cdr, pdf alebo jpg v dobrom rozliseni.


  1. minimálna objednávka 1 rohož alebo koberec

  2. žiadne extra poplatky za konzultáciu a úpravu Vami dodaného dizajnu pre tlač

  3. množstevné zľavy

  4. možnosť dovozu objednávky ku dverám

logo rohože